O firmie

Przypinki - Buttonfly

Buttonfly to marka, nawiązująca swoją nazwą do tego, w czym się specjalizujemy – do produkcji buttonów. Znaczki przypinane produkujemy już od 2007 roku, a także dostarczamy sprzęt i materiały do samodzielnej produkcji przypinek.

Uwielbiamy realizować nowe projekty i umieszczać je na przypinkach, a każdy wzór graficzny jest dla nas osobną historią. Jesteśmy dumni, że nasze buttony, zarówno te klasyczne – z agrafką oraz bardziej wymyślne jak, te z magnesem czy otwieraczem do butelek, są ważnym elementem zarówno dużych kampanii reklamowych jak i osobistych chwil i wydarzeń naszych klientów.

Ale Buttonfly nie samymi przypinkami stoi. Wszak w naszej ofercie znajdziecie wszystko, co potrzebne do samodzielnej produkcji plakietek i buttonów. Nasze maszyny do przypinek posiadają dożywotnią gwarancję, a komponenty czyli materiał do produkcji przypinek, wykonane są z twardej i wytrzymałej stali nierdzewnej.

W Buttonfly naszą misją jest szybka, fachowa i kompleksowa obsługa w zakresie tego, co wiąże się z buttonami / plakietkami / przypinkami / badzikami – zwał jak zwał 🙂 Dlatego mówimy że: SIEDZIMY W PRZYPINKACH!

P.S. Nadal jesteśmy tym samym podmiotem gospodarczym, zatem wszyscy nasi obecni i przyszli klienci, mogą liczyć na niezmiennie dobry serwis i obsługę, a nawet postaramy się o lepsze 🙂