Klasyka gatunku! Nic tak nie PRZYKUWA uwagi, jak dobrze zaprojektowana i wykonana przypinka. My robimy je z trwałych komponentów ze stali nierdzewnej, dzięki czemu są piękne i bardzo wytrzymałe.

Przypinka 25 mm

25 mm

Agrafka igłowa idealnie sprawdza się przy małym rozmiarze. Dzięki niej, przypinka dobrze przylega do ubrania. Button 25mm jest wielkości pięciozłotówki i świetnie nadaje się pod proste wzory graficzne i logo – do noszenia na co dzień. Sprawdź też inne rodzaje buttona 25m z: magnesem, brelokiem, pierścionkiem i kolczykiem.

Przypinka 25 mm

25 mm

NOWOŚĆ dostępna już w sprzedaży. Ulepszona agrafka safety-pin! Łatwiej się przypina, również na plecak czy torbę - dzięki mocniejszym materiałom. Sprawdź też inne rodzaje buttona 25m z: magnesem, brelokiem, pierścionkiem i kolczykiem.

Przypinka 38 mm

38 mm

To chyba najbardziej uniwersalny rozmiar – na festiwal (do tańca) oraz pielgrzymkę (i do różańca). Dobrze prezentuje się na co dzień, na ubraniu, czapce, plecaku. Mocowanie na bezpieczną agrafkę safety-pin. Sprawdź też znaczek 38mm z: magnesem.

Przypinka 50 mm

50 mm

Znaczek świetnie nadaje się na specjalne okazje, imprezy, eventy itp. Duża powierzchna pozwala na umieszczenie bardziej złożonej grafiki lub zdjęcia oraz napisów dookoła. Agrafka safety-pin umieszczona u góry przypinki sprawia, że lepiej przylega do ubrania. Sprawdź również button 50mm z: magnesem.

Przypinka 59 mm

59 mm

Ulubieniec kampanii reklamowych, sklepów z pamiątkami, pasjonatów Mangi i służb specjalnych 🙂 Duża przypinka na każdą okazję. Ten rozmiar oferuje wiele rodzajów buttonów. Sprawdź też 59mm z:magnesem, otwieraczem i lusterkiem.

Przypinka 75 mm

75 mm

To naprawdę wielka sztuka! Przypinka budzi respekt i świetnie przyciąga uwagę. Idealna na krzykliwą kampanię reklamową oraz do działu obsługi klienta.

Natomiast jako lusterko, w połączeniu z ciekawym wzorem graficznym, stanowi piękny i praktyczny gadżet w damskiej torebce.

Przypinka prostokątna

68 x 44 mm

Nowy znaczek z naszej stajni – prostokąt! Bardzo dobrze sprawdza się jako identyfikator z imieniem oraz na bardziej kanciaste wzory Posiada zaokrąglone rogi oraz możliwość zawieszenia na agrafce w poziomie lub w pionie. Dostępny jest również w wersji z magnesem.

poznaj naszą ofertę

Przypinki z agrafką

Przypinki z agrafką

.
Buttony z magnesem

Buttony z magnesem

.
Badziki

Badziki z lusterkiem

.
Plakietki - breloki do kluczy

Breloki do kluczy

.
Przypinki z kolczykiem

Kolczyki z przypinką

.
Kotyliony - plakietki

Kotyliony

.
Buttony - otwieracze do butelek

Otwieracze do butelek

.
Przypinki z pierścionkiem

Przypinki z pierścionkiem

.