Klasyka gatunku! Nic tak nie PRZYKUWA uwagi, jak dobrze zaprojektowana i wykonana przypinka. My robimy je z trwałych komponentów ze stali nierdzewnej, dzięki czemu oferowane przez nas przypinki metalowe na zamówienie są piękne i bardzo wytrzymałe.

Przypinki metalowe 25 mm

25 mm

Agrafka igłowa idealnie sprawdza się przy małym rozmiarze. Dzięki niej, przypinka dobrze przylega do ubrania. Button 25mm jest wielkości pięciozłotówki i świetnie nadaje się pod proste wzory graficzne i logo – do noszenia na co dzień. Sprawdź też inne rodzaje buttona 25m z: magnesem, brelokiem, biżuterią.

Przypinki metalowe na zamówienie 25 mm

25 mm

NOWOŚĆ dostępna już w sprzedaży. Ulepszona agrafka safety-pin! Łatwiej się przypina, również na plecak czy torbę - dzięki mocniejszym materiałom. Sprawdź też inne rodzaje buttona 25m z: magnesem, brelokiem, biżuterią.

Przypinki metalowe 38 mm

38 mm

To chyba najbardziej uniwersalny rozmiar – na festiwal (do tańca) oraz pielgrzymkę (i do różańca). Tej wielkości przypinki metalowe na zamówienie dobrze prezentują się na co dzień, na ubraniu, czapce, plecaku. Mocowanie na bezpieczną agrafkę safety-pin. Sprawdź też znaczek 38mm z: magnesem.

Przypinki metalowe 50 mm

50 mm

Znaczek świetnie nadaje się na specjalne okazje, imprezy, eventy itp. Duża powierzchnia pozwala na umieszczenie bardziej złożonej grafiki lub zdjęcia oraz napisów dookoła. Agrafka safety-pin umieszczona u góry przypinki sprawia, że lepiej przylega do ubrania. Sprawdź również button 50mm z: magnesem.

Przypinki metalowe 59 mm

59 mm

Ulubieniec kampanii reklamowych, sklepów z pamiątkami, pasjonatów Mangi i służb specjalnych 🙂 Duża przypinka na każdą okazję. Ten rozmiar oferuje wiele rodzajów buttonów. Sprawdź też 59mm z:magnesem, otwieraczem i lusterkiem.

Przypinki metalowe 75 mm

75 mm

To naprawdę wielka sztuka! Przypinki metalowe tej wielkości budzą respekt i świetnie przyciągają uwagę. Idealna na krzykliwą kampanię reklamową oraz do działu obsługi klienta.

Natomiast jako lusterko, w połączeniu z ciekawym wzorem graficznym, stanowi piękny i praktyczny gadżet w damskiej torebce

Przypinki metalowe na zamówienie 68x44 mm

68 x 44 mm

Nowy znaczek z naszej stajni – prostokąt! Bardzo dobrze sprawdza się jako identyfikator z imieniem oraz na bardziej kanciaste wzory Posiada zaokrąglone rogi oraz możliwość zawieszenia na agrafce w poziomie lub w pionie. Dostępny jest również w wersji z magnesem.

poznaj naszą ofertę

Przypinki z logo z agrafką

Przypinki z agrafką

.
Buttony z magnesem

Buttony z magnesem

.
Badziki

Badziki z lusterkiem

.
Plakietki - breloki do kluczy

Breloki do kluczy

.
Przypinki z kolczykiem

Biżuteria

.
Kotyliony - plakietki

Kotyliony

.
Buttony - otwieracze do butelek

Otwieracze do butelek

.
Kokardy Narodowe

Kokardy Narodowe

.

Magnetyczne przypinki z własnym nadrukiem

Przypinki Magnetyczne

.
Przypinki z logo z krokodylkiem

Przypinki z krokodylkiem

.
Przypinki z własnym nadrukiem z przyssawką

Buttony na szybę

.
Przypinki weselne i ślubne

Weselne i ślubne

.