Portfolio

Listopad 2022

Zarząd Zieleni m.st. Warszawy – przypinki z agrafką 25 mm i 38 mm

Właśnie zajmujemy się realizacją kilku tysięcy przypinek z agrafką safety-pin w rozmiarze 25 mm oraz z agrafką safety-pin w rozmiarze 38 mm dla Zarządu Zieleni m.st. Warszawy. Piękne żywe grafiki, na których znajdują się między innymi maki, zimorodek czy nurogęś, możecie zobaczyć na załączonych fotografiach. Na części przypinek znalazł się też popularny, otwarty przed dwoma laty, pawilon edukacyjny Kamień na Golędzinowie – miejsce nowoczesnej edukacji. Oczywiście na każdą przypinkę trafiło również logo Zarządu Zieleni m.st. Warszawy, którego nie mogło zabraknąć na zamawianych przez niniejszą jednostkę budżetową przypinkach.


Październik 2022

Narodowe Święto Niepodległości – przypinki patriotyczne i kokardy narodowe

11 listopada – Narodowe Święto Niepodległości – co roku na obchody rocznicy tego ważnego w dziejach Polski dnia, jakim był 11 listopada 1918 r., wykonujemy dla naszych klientów tysiące gadżetów w biało-czerwonych barwach. Najpopularniejsze z nich to przypinki patriotyczne z nadrukiem z polską flagą i Godłem Polski w rozmiarze 25mm oraz kokarda biało-czerwona w rozmiarze 45mm. To właśnie te produkty, zrealizowane dla jednego z naszych klientów, są widoczne na załączonych zdjęciach. Przypinki narodowe z przesyłaną przez Was grafiką do nadruku robimy też w większych rozmiarach – 38mm, 50mm, 59mm i 75mm oraz 68x44mm. Kokardy narodowe zaś możemy zrealizować na indywidualne zamówienie w dowolnym rozmiarze.


Wrzesień 2022

Przypinki prostokątne – agrafka, magnes na lodówkę, magnes na ubranie

Stosunkowo młody produkt w naszej ofercie, który już jednak zdążył zyskać rzeszę zwolenników. Tego rodzaju przypinka może mieć poziomą lub pionową grafikę, co widać na zdjęciach. Są na nich także solidna maszyna do przypinek prostokątnych KDI wraz z komponentami do przypinek oraz wykrojnik do papieru 68mm x 44mm. Z agrafką, magnesem na lodówkę oraz podwójnym magnesem na ubranie – takie przypinki prostokątne zamówicie w Buttonfly z własnym nadrukiem. Jak już pewnie wiecie, nie tylko robimy przypinki, ale zapewniamy też sprzęt i komponenty do samodzielnej produkcji. Oczywiście cały sprzęt potrzebny do robienia prostokątnych przypinek i trzy rodzaje komponentów również dostaniecie w naszym sklepie.


Sierpień 2022

XXVIII Święto Budowlańca – kotyliony z agrafką i na rękę

Dla naszego klienta wykonaliśmy dwa rodzaje kotylionów. Przedmiotem zamówienia był kotylion pojedynczy wąski w dwóch wariantach – z agrafką, dzięki której można przypiąć go do koszuli oraz z taśmą, która umożliwia zamocowanie go na ręce. Popatrzcie jak prezentują się kotyliony na zdjęciach. Z kolei na żywo zobaczyć je będzie można już 2 września w Skierniewicach. Uświetnią kolejną edycję obchodzonego co roku w tym mieście Święta Budowlańca. W tym roku będzie to już dwudziesta ósma edycja i jak co roku warto tam być. Zawsze jest mnóstwo atrakcji, również dla najmłodszych, a także występują gwiazdy muzyczne. W zeszłym roku były to Weekend i Golec uOrkiestra. Nie pierwszy raz będą tam też obecne nasze kotyliony.


Lipiec 2022

Kampania Przeciwko Homofobii – przypinki z agrafką na Paradę Równości

Na zdjęciach możecie zobaczyć jedną z naszych niedawnych realizacji. Zamówienie rzędu kilku tysięcy sztuk na przypinki z agrafką dla Kampanii Przeciwko Homofobii. Jest to ogólnopolska organizacja społeczna, która działa na rzecz osób LGBT+. Dla naszego klienta wykonaliśmy przypinki z agrafką safety-pin w trzech rozmiarach: 25mm, 38mm i 75mm. Znalazły się nich różne projekty graficzne, w tym przypinki z logo KPH. Buttony trafiły między innymi na Paradę Równości, która odbyła się pod koniec czerwca w Warszawie. Zrobione przez nas przypinki wsparły masowe manifestowanie sprzeciwu wobec nietolerancji i wykluczenia, a także pomogły promować równość, tolerancję i różnorodność.