O firmie

Przypinki - Buttonfly

Produkcja przypinek już od 2008 roku

Buttonfly to marka, nawiązująca swoją nazwą do tego, w czym się specjalizujemy – do produkcji buttonów. Produkcja przypinek zaczęła się u nas już w 2008 roku, ale to nie wszystko – dostarczamy też sprzęt i materiały do samodzielnej produkcji przypinek. Stanowimy nieduży zespół pasjonatów poligrafii oraz grafiki komputerowej i przez kilkanaście ostatnich lat, staliśmy się specjalistami w swojej dziedzinie.

Uwielbiamy realizować nowe wzory graficzne i umieszczać je na przypinkach, a każdy projekt jest dla nas osobną historią. Jesteśmy dumni, że nasze buttony, zarówno te klasyczne – z agrafką oraz bardziej wymyślne, jak te z magnesem czy otwieraczem do butelek, są ważnym elementem zarówno dużych kampanii reklamowych jak i osobistych chwil oraz wydarzeń naszych klientów.

Ale Buttonfly nie samymi przypinkami stoi. Wszak w naszej ofercie znajdziecie wszystko, co potrzebne do samodzielnej produkcji plakietek i buttonów. Przede wszystkim stawiamy na jakość, dlatego nasze maszyny do przypinek posiadają dożywotnią gwarancję, a komponenty czyli materiał do produkcji przypinek, wykonane są z twardej i wytrzymałej stali nierdzewnej.

W Buttonfly naszą misją jest szybka, fachowa i kompleksowa obsługa w zakresie tego, co wiąże się z buttonami / plakietkami / przypinkami / badzikami – zwał jak zwał 🙂 Dlatego mówimy że: SIEDZIMY W PRZYPINKACH!

Od wielu lat, trzonem naszego zespołu są te same osoby, zatem wszyscy nasi obecni i przyszli klienci, mogą liczyć na niezmiennie dobry serwis i obsługę, a nawet postaramy się o lepsze 🙂

produkcja przypinek - subwencja finansowa PFR

Produkujemy piny, przypinki, buttony, czy jak tam wolicie nazywać te gadżety

Korzystając z usług Buttonfly możecie mieć absolutną pewność, że produkcja przypinek odbywa się z największą dbałością o Wasze powstające gadżety. Na pierwszy ogień idzie wydruk. Przypinki drukujemy dla Was na profesjonalnych maszynach atramentowych, stawiając na druk na papierze fotograficznym, który świetnie oddaje kolory. Natomiast większe nakłady przypinek, drukujemy w offsecie, który jest najszybszą metodą, a także najlepiej oddaje kolorystykę plakietek. Najlepszy papier do wydruku przypinek to papier kredowy lub satynowy, gramatury w zakresie 80-100 gramów i na takich robimy zamawiane przez Was buttony. Kolejna rzecz to komponenty, a mianowicie awers ze stali nierdzewnej, rewers (z agrafką lub dowolnym innym wykończeniem znajdującym się w naszej ofercie) i na koniec przezroczysta folia akrylowa, która zadba, aby wydruk nie uległ wytarciu. Folię oferujemy Wam w dwóch wersjach – podstawową, czyli błyszczącą oraz matową.

Produkcja przypinek na niezawodnych maszynach w ekspresowym tempie

Przypinki, jakie u nas zamawiacie, powstają na profesjonalnych maszynach do robienia przypinek. Są to prasy do przypinek produkowane w Unii Europejskiej od niemal czterdziestu lat. Sprawdzony i niezawodny sprzęt, to podstawa byśmy mogli podołać każdemu zamówieniu, które u nas składacie. Uwijamy się jak tylko możemy, by realizować Wasze zamówienia w najkrótszym możliwym terminie, który średnio wynosi kilka dni. Jeśli jednak mocno zależy Wam na czasie i chcecie, żeby Wasze pinsy były gotowe szybciej, to możecie skorzystać z opcji ekspres, gdzie za niewielką dopłatą gwarantujemy wykonanie maksymalnie 500 sztuk przypinek w jeden dzień roboczy oraz maksymalnie tysiąc sztuk w dwa dni robocze.

Przypinki pinsy – producent z doświadczeniem i indywidualnym podejściem do klientów

Możemy pochwalić się ogromnym doświadczeniem w produkcji przypinek. Pierwszą wykonaliśmy w 2008 roku jako producent przypinek działający pod szyldem Nuvision. Obecnie, od kilku już lat działamy jako Buttonfly i niezmiennie staramy się raczyć Was najlepszej jakości przypinkami. Zapewniamy Wam kompleksową obsługę i elastyczne podejście do powierzanych nam zleceń. Niejednokrotnie realizowaliśmy projekty na prośbę klienta, których nie mamy w stałej ofercie, jak zamówienie na przypinki z agrafką wczepione na kartonik czy buttony z magnesem pakowane w osobne zaklejane woreczki. Zawsze chcemy sprostać Waszym wymaganiom i do produkcji przypinek podchodzimy z nastawieniem, że wszystko da się zrobić.

Naprawdę siedzimy w przypinkach i wcale nie przesadzamy

Zapewniamy Wam dosłownie wszystko co związane z przypinkami! Produkcja buttonów na zamówienie to tylko część naszej oferty. Prowadzimy również sprzedaż komponentów do przypinek oraz maszyn do robienia przypinek. Zapewniamy na maszyny dożywotnią gwarancję i w przypadku jakichkolwiek problemów zajmujemy się jej serwisem. Doradzamy, podpowiadamy – pytajcie, bo naprawdę przypinki nie mają przed nami tajemnic! W Buttonfly zrobimy dla Was znaczki z dowolną grafiką – okrągłe lub prostokątne, a w dodatku różnych rozmiarów. Produkujemy pinsy z agrafką, buttony z magnesem na lodówkę, piny z magnesem na ubranie, a nawet znaczki z przyssawką na szybę. Przypinka do identyfikatora, przypinka do kluczy, przypinka otwieracz czy przypinka z imieniem – nie ma sprawy, je także zrobimy z Waszym własnym nadrukiem!

Głęboko wierzymy, że produkcja przypinek w naszym wydaniu w pełni Was zadowoli i jeszcze nieraz do nas wrócicie. Wysoka jakość oraz długa żywotność przypinek wykonanych przez Buttonfly, to coś co nasi klienci, obok szybkiej realizacji i fachowego doradztwa, cenią sobie najbardziej. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z całą naszą ofertą i do współpracy, która jesteśmy pewni – będzie bardzo udana!