Portfolio

Luty 2024

Nowość w rękach naszych klientów – przypinki drewniane z nadrukiem

Możemy już śmiało potwierdzić, że na dobre udało nam się wystartować z nowym produktem, w sukces którego bardzo mocno wierzymy. Według nas drewniane przypinki z nadrukiem są więcej niż piękne. Z tego też względu z dumą i wielką satysfakcją przedstawiamy Wam przypinki drewniane z nadrukiem, jakie w lutym dotarły do naszych klientów. Wiemy, że wprawiły ich w zachwyt równie mocno jak nas. Zobaczcie sami jak prezentują się wykonane przez nas przypinki na fotografiach. Nieśmiało podkreślamy, że na żywo są jeszcze ładniejsze. Drewniane przypinki wykonujemy w kształcie dopasowanym do projektu graficznego, a nadruk dostępny jest oczywiście w kolorze. I to całkiem żywym, dzięki czemu przypinki są zjawiskowe!


Styczeń 2024

Międzynarodowy Zlot Morsów w Mielnie – przypinki z agrafką 75 mm

Styczeń to miesiąc należący do Morsów! Jednym z ciekawszych zamówień było to, które wpłynęło do nas wprost z Mielna. Nie pierwszy raz mieliśmy okazję wyprodukować przypinki na Międzynarodowy Zlot Morsów w Mielnie, z czego jesteśmy bardzo dumni. W tym roku było to kilka tysięcy przypinek. I to nie byle jakich, bo prawdziwych olbrzymów liczących sobie aż 75mm. Jako ciekawostkę dodamy, że wysłane zamówienie ważyło ponad 100 kilogramów. Klient poprosił o produkcję przypinek z pięcioma różnymi grafikami, a efekty naszej współpracy możecie zobaczyć na załączonych zdjęciach. Z tego co udało nam się ustalić, przypinki spełniły oczekiwania i trawiły w ręce tysięcy zapalonych Morsów, także tych którzy w tym roku w Mielnie pojawili się po raz pierwszy.


Październik 2023

Czechy – lusterka 75mm oraz magnesy na lodówkę 59 mm

W tym tygodniu dla naszej klientki z Czech zrealizowaliśmy zamówienie na personalizowane lusterka kieszonkowe i magnesy na lodówkę. Każdy z produktów został wykonany z 12 unikalnymi wzorami graficznymi (co możecie zobaczyć na załączonych fotografiach), w ilości po 10 sztuk, co dało łączną sumę 240 sztuk gadżetów. Precyzyjnie wykonane lusterka o średnicy 75 mm oraz magnesy na lodówkę o średnicy 59 mm to praktyczne i estetyczne, a zarazem trwałe dodatki. Naszym celem było zapewnienie indywidualnego gadżetu, który spełni oczekiwania klientki. Jesteśmy dumni z możliwości wykonania i dostarczenia wyjątkowych, spersonalizowanych lusterek i magnesów za naszą południową granicę.


Wrzesień 2023

Dania, Kopenhaga – przypinki z podwójnym magnesem na ubranie 59 mm

W ostatnich dniach mieliśmy przyjemność zrealizować niezwykłe zamówienie dla klienta z Danii. Produkcja 3200 przypinek o średnicy 59 mm z czterema różnymi grafikami była dla nas ciekawym wyzwaniem, ale również inspirującym doświadczeniem. Każda z przypinek wyposażona została w podwójne magnetyczne zapięcie, zapewniające wygodne mocowanie. Po dokładnej produkcji, nasza przesyłka, ważąca prawie 60 kg, została wysłana prosto do Kopenhagi, spełniając oczekiwania klienta. Ten projekt to doskonały przykład naszej zdolności do terminowego dostarczania zamówień i precyzyjnej realizacji, niezależnie od rozmiaru zamówienia, jego złożoności czy typów produkowanych przypinek.


Lipiec 2023

Śląski Ogród Zoologiczny w Chorzowie – przypinki z agrafką 75 mm

Zoo w Chorzowie wybrało naszą firmę do realizacji zlecenia na personalizowane przypinki z grafikami zwierząt zamieszkujących tamtejszy ogród. Zamówionych zostało aż 3000 sztuk przypinek, wykonanych z sześcioma różnymi wzorami graficznymi (po 500 sztuk). Wszystkie możecie zobaczyć na załączonych fotografiach. Jak widać, każdy wzór przedstawiał jedno ze zwierząt, które można spotkać chorzowskim zoo. Klient wybrał największe przypinki z naszej oferty, o średnicy aż 75mm. Byliśmy zaszczyceni, że mogliśmy wnieść nasz wkład w ten wyjątkowy projekt i liczymy, że wykonane przez nas przypinki z agrafką będą miłą pamiątką dla odwiedzających ogród zoologiczny w Chorzowie.


Czerwiec 2023

Festiwal Fantastyki Pyrkon 2023 w Poznaniu – przypinki z agrafką 59 mm

Dla naszego Klienta wykonaliśmy 2100 sztuk najbardziej popularnego produktu w naszej ofercie jakim od lat są przypinki z agrafką w rozmiarze 59mm. Przypinki zostały zrealizowane specjalnie na odbywający się w Poznaniu, w dniach 16.06 – 18.06.2023, Festiwal Fantastyki Pyrkon. Z pewnością każdy miłośnik fantasy świetnie zna to wydarzenie. Jeśli tam byliście, to całkiem możliwe, że trafiliście nawet na buttony naszej produkcji. Zgodnie ze złożonym przez Klienta zamówieniem wyprodukowaliśmy trzynaście wzorów w łącznej ilości przeszło dwa tysiące sztuk. Większość z wykonanych wzorów możecie obejrzeć na załączonych tutaj zdjęciach.


Maj 2023

50 lat Malucha – przypinki z przyssawką i krokodylkiem oraz magnesy 59 mm

Niedawno mieliśmy przyjemność zrealizować zlecenie na personalizowane przypinki z okazji 50 lat Malucha (Fiat 126p). Nasz klient zamówił aż 900 sztuk przypinek z jedną grafiką, które z pewnością stały się wyjątkową pamiątką dla miłośników Malucha. W ramach zamówienia przygotowaliśmy 300 przypinek z magnesem na lodówkę, 300 przypinek z zapięciem typu krokodylek (żabka), które można łatwo przypiąć do ubrania czy plecaka oraz 300 przypinek z przyssawką do szyby, umożliwiających ich zamocowanie na przykład na szybie samochodu (może nawet Malucha). Wszystkie przypinki zostały wykonane w jednym rozmiarze – 59mm.


Kwiecień 2023

Przypinki magnetyczne – przypinki na magnes do ubrania 50 mm

Nowoczesne przypinki magnetyczne odznaczające się doskonałym i stabilnym mocowaniem na odzieży. Dzięki podwójnemu magnesowi neodymowemu takie przypinki gwarantują pewny chwyt do koszuli, t-shirtu czy bluzy. Zamówienie widoczne na załączonych zdjęciach obejmowało łącznie ponad sto przypinek, w tym między innymi personalizację projektów graficznych. Na trzech różnych tłach umieszczonych zostało po przeszło trzydzieści imion. Produkt wybrany przez Klientkę to okrągłe przypinki o średnicy 50 mm, czyli średniej wielkości buttony. Zamieszczone na nich imiona są dobrze widoczne, a same identyfikatory z pewnością posłużą przez długi czas.


Marzec 2023

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu – przypinki drewniane na kartoniku

Ekologiczne przypinki drewniane wycięte we wskazanych przez klienta kształtach oraz z wypalonymi wzorami. Zamówione przypinki zostały dodatkowo umieszczone na kartonikach z nadrukiem obejmującym nazwę uczelni, jej logo, adres strony internetowej oraz hasło „Super Przyszłościowe Studia”. Przypinki zostały wykonane w czterech różnych wzorach i wszystkie one posiadają najpopularniejsze zapięcie w przypadku drewnianych przypinek. Jest to tak zwane zapięcie motylkowe. Przykłady wszystkich wzorów pinów drewnianych, zrealizowanych przez nas dla Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, znajdują się na dołączonych fotografiach.


Luty 2023

Solina, Bieszczady – przypinki z agrafką 50 mm oraz magnesy 50 mm i 68×44 mm

Świeżo zrealizowane zamówienie obejmujące kilka tysięcy sztuk przypinek. Produkcja objęła klasyczne okrągłe przypinki z agrafką o średnicy 50 mm, okrągłe magnesy na lodówkę tej samej wielkości oraz prostokątne magnesy na lodówkę o wymiarach 68 mm x 44 mm. Dwa pierwsze produkty wykonane zostały w czterech różnych kolorystykach i wzorach z motywami: Czad Górski, Czad Caryński, Czad Chyżny, Czad Leśny. Prostokątne przypinki z magnesem zaś w dwóch kolorach i wzorach z motywami Bieszczady i Czad. Przykłady wszystkich zrealizowanych w tym zamówieniu przypinek możecie zobaczyć za załączonych zdjęciach.


Styczeń 2023

Buttony z magnesem na lodówkę – przypinki z magnesem 59 mm

Dinozaur, wesołe potworki, jednorożec, syrenka, zwierzęta hodowlane, a nawet koparka i wóz strażacki. Takie oto urocze okrągłe magnesy na lodówkę o średnicy 59 mm mieliśmy przyjemność wykonać w ubiegłym tygodniu dla naszego klienta z Niemiec. Zamówienie dotyczyło ośmiu różnych wzorów i łącznie wyniosło kilkaset sztuk. Żywe kolory grafik (w rzeczywistości prezentują się jeszcze lepiej niż na załączonych zdjęciach), dokładne wykonanie i wysokiej jakości materiały użyte do ich produkcji przyczyniły się do zadowolenia klienta. Co oczywiście bardzo nas cieszy. Wierzymy, że przyszli mali właściciele magnesów będą uśmiechać się na ich widok.


Grudzień 2022

Przypinki drewniane – zapięcie motylkowe oraz magnesy na lodówkę

W ostatnim czasie zauważamy wzrastające zainteresowanie ekologicznymi przypinkami z drewna. Z tego powodu dodaliśmy do sklepu, oprócz oferowanych już od jakiegoś czasu klasycznych pinsów drewnianych z zapięciem motylkowym, także przypinki drewniane zapinane na pojedynczy lub podwójny magnes. Ostatnią nowością w sklepie są z kolei drewniane magnesy na lodówkę. Niewątpliwym atutem tego rodzaju gadżetów jest możliwość nie tylko wygrawerowania dowolnego wzoru, ale również wycięcia indywidualnego kształtu. Na załączonych zdjęciach znajdziecie kilka przykładowych, niedawno wykonanych, realizacji dla naszych klientów.


Listopad 2022

Zarząd Zieleni m.st. Warszawy – przypinki z agrafką 25 mm i 38 mm

Właśnie zajmujemy się realizacją kilku tysięcy przypinek z agrafką safety-pin w rozmiarze 25 mm oraz z agrafką safety-pin w rozmiarze 38 mm dla Zarządu Zieleni m.st. Warszawy. Piękne żywe grafiki, na których znajdują się między innymi maki, zimorodek czy nurogęś, możecie zobaczyć na załączonych fotografiach. Na części przypinek znalazł się też popularny, otwarty przed dwoma laty, pawilon edukacyjny Kamień na Golędzinowie – miejsce nowoczesnej edukacji. Oczywiście na każdą przypinkę trafiło również logo Zarządu Zieleni m.st. Warszawy, którego nie mogło zabraknąć na zamawianych przez niniejszą jednostkę budżetową przypinkach.


Październik 2022

Narodowe Święto Niepodległości – przypinki patriotyczne i kokardy narodowe

11 listopada – Narodowe Święto Niepodległości – co roku na obchody rocznicy tego ważnego w dziejach Polski dnia, jakim był 11 listopada 1918 r., wykonujemy dla naszych klientów tysiące gadżetów w biało-czerwonych barwach. Najpopularniejsze z nich to przypinki patriotyczne z nadrukiem z polską flagą i Godłem Polski w rozmiarze 25mm oraz kokarda biało-czerwona w rozmiarze 45mm. To właśnie te produkty, zrealizowane dla jednego z naszych klientów, są widoczne na załączonych zdjęciach. Przypinki narodowe z przesyłaną przez Was grafiką do nadruku robimy też w większych rozmiarach – 38mm, 50mm, 59mm i 75mm oraz 68x44mm. Kokardy narodowe zaś możemy zrealizować na indywidualne zamówienie w dowolnym rozmiarze.


Wrzesień 2022

Przypinki prostokątne – agrafka, magnes na lodówkę, magnes na ubranie

Stosunkowo młody produkt w naszej ofercie, który już jednak zdążył zyskać rzeszę zwolenników. Tego rodzaju przypinka może mieć poziomą lub pionową grafikę, co widać na zdjęciach. Są na nich także solidna maszyna do przypinek prostokątnych KDI wraz z komponentami do przypinek oraz wykrojnik do papieru 68mm x 44mm. Z agrafką, magnesem na lodówkę oraz podwójnym magnesem na ubranie – takie przypinki prostokątne zamówicie w Buttonfly z własnym nadrukiem. Jak już pewnie wiecie, nie tylko robimy przypinki, ale zapewniamy też sprzęt i komponenty do samodzielnej produkcji. Oczywiście cały sprzęt potrzebny do robienia prostokątnych przypinek i trzy rodzaje komponentów również dostaniecie w naszym sklepie.


Sierpień 2022

XXVIII Święto Budowlańca – kotyliony z agrafką i na rękę

Dla naszego klienta wykonaliśmy dwa rodzaje kotylionów. Przedmiotem zamówienia był kotylion pojedynczy wąski w dwóch wariantach – z agrafką, dzięki której można przypiąć go do koszuli oraz z taśmą, która umożliwia zamocowanie go na ręce. Popatrzcie jak prezentują się kotyliony na zdjęciach. Z kolei na żywo zobaczyć je będzie można już 2 września w Skierniewicach. Uświetnią kolejną edycję obchodzonego co roku w tym mieście Święta Budowlańca. W tym roku będzie to już dwudziesta ósma edycja i jak co roku warto tam być. Zawsze jest mnóstwo atrakcji, również dla najmłodszych, a także występują gwiazdy muzyczne. W zeszłym roku były to Weekend i Golec uOrkiestra. Nie pierwszy raz będą tam też obecne nasze kotyliony.


Lipiec 2022

Kampania Przeciwko Homofobii – przypinki z agrafką na Paradę Równości

Na zdjęciach możecie zobaczyć jedną z naszych niedawnych realizacji. Zamówienie rzędu kilku tysięcy sztuk na przypinki z agrafką dla Kampanii Przeciwko Homofobii. Jest to ogólnopolska organizacja społeczna, która działa na rzecz osób LGBT+. Dla naszego klienta wykonaliśmy przypinki z agrafką safety-pin w trzech rozmiarach: 25mm, 38mm i 75mm. Znalazły się nich różne projekty graficzne, w tym przypinki z logo KPH. Buttony trafiły między innymi na Paradę Równości, która odbyła się pod koniec czerwca w Warszawie. Zrobione przez nas przypinki wsparły masowe manifestowanie sprzeciwu wobec nietolerancji i wykluczenia, a także pomogły promować równość, tolerancję i różnorodność.