Polityka Prywatności

KIM JESTEŚMY?

Adres naszej strony internetowej to: https://buttonfly.pl.

JAKIE DANE OSOBISTE ZBIERAMY I DLACZEGO JE ZBIERAMY

Szanowni Państwo,

W związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 roku unijnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych – RODO, przygotowaliśmy zbiór niezbędnych informacji na temat tego jak przetwarzamy dane osobowe i jakie Państwu przysługują w związku z tym prawa:

1. Administratorem danych osobowych jest podmiot gospodarczy Centrum O.P.R. z siedzibą przy ulicy Poezji 12/8, 44-113 Gliwice.

2. Kontakt z Administratorem jest możliwy za pomocą adresu mailowego

3. Wchodzimy w posiadanie Państwa danych osobowych poprzez składanie zamówień: telefonicznie pod numerem 600624264 lub mailowo na adres
oraz przez formularz kontaktowy umieszczony na stronie https://buttonfly.pl/kontakt/. Państwa dane również są pobierane na zasadzie kontaktu przez stronę www.facebook.com.

4. Państwa Dane osobowe są niezbędne do procesu realizacji zamówienia ( m.in. wysyłki, obsługi płatności, reklamacji, zwrotów, pytań do zamówień, kontaktu w sprawie zamówień)

5. W każdej chwili możecie zażądać usunięcia swoich danych osobowych poprzez wysłanie maila na adres , z prośbą o usunięcie danych. Dane będą przetwarzane do momentu zgłoszenia chęci o byciu zapomnianym.

6. Dane osobowe jakie wymagamy są niezbędne do realizacji zamówienia i są to : Imię, Nazwisko, adres zamieszkania, telefon kontaktowy, adres e-mail oraz dane firmy (jeżeli potrzebne jest wystawienie faktury VAT)

7. Administrator danych osobowych spełnia wszystkie prawa wynikające z ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

8. Zgodnie z ustawą osoba może zażądać sprostowania swoich danych osobowych, gdy: są niepełne lub błędne; usunięcia swoich danych osobowych przez Administratora, gdy nie będą już potrzebne do realizacji zamówienia, gdy wycofacie zgodę na ich przetwarzanie, dane osobowe będą przetwarzane niezgodnie z prawem, dane osobowe udostępni dziecko; gdy zechcecie ograniczyć przetwarzanie swoich danych osobowych, gdy m.in. są nieprawidłowe; możecie także żądać przeniesienia swoich danych osobowych

9. Skargi odnośnie przetwarzania Państwa danych osobowych możecie zgłaszać do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.

10. Państwa dane osobowe udostępniane są: stronom obsługującym wysyłkę oraz firmie obsługującej księgowość firmy Centrum O.P.R.

11. Państwa dane osobowe przechowywane są przez Administratora podczas procesu realizacji zamówienia oraz po tym procesie (np. w celu sprawniejszej obsługi Państwa kolejnych zamówień)

12. Państwa dane osobowe nie są przetwarzane w sposób zautomatyzowany, poprzez profilowanie.

Z poważaniem,

Zespół Buttonfly