Blog

listopad 2022

przypinki - rodzaje zapięć

Rodzaje zapięć w przypinkach

Przypinki to różnej wielkości metalowe blaszki, odznaki mogące służyć zarówno za ozdobę jak i gadżet reklamowy czy pamiątka konkretnego wydarzenia. Najpopularniejsze wersje przypinek to metalowe blaszki, na których umieszczony jest wydruk graficzny, powleczony dla ochrony folią, z zapięciem do ubrania za pomocą agrafki. Jednakże istnieje szereg innych rozwiązań, dla klientów nie przepadających za standardową...

przypinki na magnes dla dzieci

Przypinki dla dzieci i młodzieży

Przypinki metalowe to gadżet, który z pewnością kojarzy pokolenie lat 80-tych. Popularne buttony nosiło wielu fanów zespołów muzycznych, były one chętnie kolekcjonowane i stanowiły nie lada gratkę - czasem w trudnych czasach wytwarzane nawet własnoręcznie w domu. Piny przeszły od tamtych czasów niemałą rewolucję i jeszcze bardziej zyskały na popularności w wielu obszarach -...

przypinki patriotyczne blog

Przypinki patriotyczne i kokardy narodowe na 11 listopada

11 listopada przypada jedno z najważniejszych Świąt Narodowych w Polsce - Narodowe Święto Niepodległości, upamiętniające odzyskaną po 123 latach zaborów wolność. Wielkiej rangi uroczystość wymaga odpowiedniej oprawy, dlatego warto w tym wyjątkowym dniu sięgnąć po biało-czerwone gadżety, jakimi są przypinki patriotyczne, kokardy narodowe bądź kotyliony. (więcej…)

przypinki ekologiczne grawerowane

Przypinki drewniane to w pełni ekologiczna wersja przypinek

W dzisiejszych czasach mocno stawiamy na ekologię i rozwiązania prośrodowiskowe. Staramy się ograniczać wytwarzanie i użytkowanie plastiku, stawiając na materiały, które są przyjazne środowisku. W branży przypinek takie działania również są możliwe, dlatego w ofercie znajdują się przypinki ekologiczne, wykonane z drewna. Drewniana sklejka używana przy powstawaniu pinsów ekologicznych jest materiałem pozwalającym na duże...

przypinki reklamowe pikserki

Zastosowanie przypinek w reklamie i marketingu

Przypinki, metalowe blaszki przypinane na agrafce są idealnym gadżetem reklamowym, mającym różnorodne i wszechstronne zastosowanie. Dzięki wielu wariantom i wielkościom, na powierzchni przypinki zmieści się dowolne hasło reklamowe, slogan czy grafika. Buttony mogą być wykorzystywane jako prezent dla klientów, gadżet podczas eventów, szkoleń, konferencji, czy choćby jako identyfikator dla pracowników firmy. (więcej…)

przypinki-historia-blog

Historia przypinek – jak małe gadżety zawojowały świat?

Choć wydawać by się mogło, że przypinki to współczesny gadżet, historia ich powstania sięga daleko aż do czasów starożytnych. Wtedy to narodziła się idea ozdabiania ubrań broszkami, którą zapoczątkowali greccy i rzymscy filozofowie - przedstawiając doktryny, których są wyznawcami. Broszki, a dla współczesnych ludzi przypinki były także noszone (więcej…)

styl manga - przypinki z nadrukiem

Przypinki – jak wykorzystać na co dzień te gadżety w stylizacjach?

Przypinki, piny, buttony, metalowe broszki - pod tymi nazwami kryje się mały gadżet, który możemy wykorzystać na co dzień na wiele różnych sposobów. Jesteś indywidualistą, posiadasz własny, niepowtarzalny styl? Lubisz wyrażać siebie i swoją osobowość? Podkreśl swoją nieszablonowość poprzez personalizowane przypinki z nadrukiem stworzonym przez Ciebie! (więcej…)

portfolio przypinki - 5

Jak wybrać rozmiar przypinki?

Przypinki, tak zwane buttony to świetny gadżet reklamowy występujący w wielu rozmiarach. Wielkość przypinki ma ogromne znaczenie, wybierając konkretny rozmiar możemy bez problemu dopasować go do naszych potrzeb i okazji, kiedy będą one używane. Buttonfly oferuje szereg przypinek występujących w rozmiarach: okrągłe - 25mm, 38mm, 50mm, 59mm, 75mm oraz prostokątne 68x44mm. (więcej…)